Царствата
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Царствата

Преживей приключението!
 
SiteSite  СветовеСветове  ИндексИндекс  ЗбИжЗИЙЗбИжЗИЙ  Последни снимкиПоследни снимки  Регистрирайте сеРегистрирайте се  Вход  

 

 Всичко..дори и омраза

Go down 
3 posters
Иди на страница : 1, 2, 3, 4, 5, 6  Next
АвторСъобщение
Мелиса Сойер
~Free_Spirit~
~Free_Spirit~
Мелиса Сойер


Female
Брой мнения : 3863
Age : 31
Localisation : In the ShadowS
Registration date : 16.03.2007

Всичко..дори и омраза Empty
ПисанеЗаглавие: Всичко..дори и омраза   Всичко..дори и омраза Icon_minitimeЧет Юли 17, 2008 4:46 pm

- Не е наред, нещо не е наред. - жената с черните коси и мъжката униформа се мръщеше срещу замъка на доскорошната си най-добра приятелка. Вече не...Мелиса Сойер беше показала гнева си. Арвен й беше отвърнала със същото..Вече не...Вече нямаше приятелство между тях двете. Затова и царицата на драконите беше тук сега. Можеше да й покаже на какво е способна..Но имаше нещо.
Имаше нещо, там в нейния свят, което тревожеше Арвен. Първо беше изгубила следите на Ним, който така усърдно следеше...Муртаг си беше отишъл с него. Лука, нейният така добър свещеник, който не беше свещеник също беше изчезнал. Беше се отдръпнал така рязко, че беше стреснал царицата. А после и ангелът, нейният съпруг...Него също го нямаше. Нещо се случваше там...Нещо важно, което тя не биваше да пропусне, а пропускаше
Върнете се в началото Go down
Мелиса Сойер
~Free_Spirit~
~Free_Spirit~
Мелиса Сойер


Female
Брой мнения : 3863
Age : 31
Localisation : In the ShadowS
Registration date : 16.03.2007

Всичко..дори и омраза Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Всичко..дори и омраза   Всичко..дори и омраза Icon_minitimeЧет Юли 17, 2008 4:50 pm

Тя се обърна към драконите зад нея и ги огледа внимателно.
- Книфр!Точно ти ми трябваш... - но когато се обърна върху него се показа и главата на едно момче с лилава коса. Когато го видя Арвен беше на път да побеснее.
- МЕРИК!КАКВО ПРАВИШ ТУК!?! - извика с пълно гърло, както обикновено. Вечи никой не се впечатляваше особено от това.
- Извинявай, ваше величество. Не мога да остана настрана.
Държеше се като него. Господи, държеше се като него!Царицата го гледаше така стреснато, че момчето се почувства дори неудобно.
- Дайте задача на Книфр...Ще отида с него.
- Много добре...Връщайте се в двореца!
- Защо? - опита се да запротестира детето.
- Има нещо там..Там се случва нещо
Върнете се в началото Go down
Мелиса Сойер
~Free_Spirit~
~Free_Spirit~
Мелиса Сойер


Female
Брой мнения : 3863
Age : 31
Localisation : In the ShadowS
Registration date : 16.03.2007

Всичко..дори и омраза Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Всичко..дори и омраза   Всичко..дори и омраза Icon_minitimeЧет Юли 17, 2008 5:02 pm

Момчето и дракона я изгледаха внимателно. После сребърното същество разпери крилата си.
- И владетелко...Не искам да се стига до бой - предупреди Книфр преди да излети. Арвен гледаше печално как той изчезва в небето
- И аз, и аз...Но тя ме предизвика....Да обижда мой човек по този начин?Никога!Сега...Трябва да разрешим проблема
Върнете се в началото Go down
Мелиса Сойер
~Free_Spirit~
~Free_Spirit~
Мелиса Сойер


Female
Брой мнения : 3863
Age : 31
Localisation : In the ShadowS
Registration date : 16.03.2007

Всичко..дори и омраза Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Всичко..дори и омраза   Всичко..дори и омраза Icon_minitimeЧет Юли 17, 2008 6:04 pm

Арвен отново се втренчи в замъка. Никой нямаше да излезе освен ако тя не предприемеше нещо. Не, нямаше да остави нещата така. Не и за човека, който я беше подкрепял. Не и за този, който се беше опитал да я спаси. Не и за този, на който тя искаше да прилича малко или много...Въпреки всичко.
Кимна на драконите зад себе си и гордо тръгна напред към вратите. Не я интересуваше дали ще стрелят по нея. Ето, тя стоеше тук, уязвима както всички останали хора. Сега просто щеше да върви напред и да се опита да изпълни замисъла си
Върнете се в началото Go down
Мелиса Сойер
~Free_Spirit~
~Free_Spirit~
Мелиса Сойер


Female
Брой мнения : 3863
Age : 31
Localisation : In the ShadowS
Registration date : 16.03.2007

Всичко..дори и омраза Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Всичко..дори и омраза   Всичко..дори и омраза Icon_minitimeЧет Юли 17, 2008 7:06 pm

"Спокойно, спокойно" повтаряше си постоянно, когато първата стрела падна пред крака та й, но царицата просто я прескочи. Надяваше се всичко да мине както трябва. Драконите подминаха стрелата недоволно и продължиха плътно над нея. Беше им благодарна, не искаше да бъде сама...Беше по-трудно от колкото си мислеше...И все пак трябваше да бъде твърда. Скоро щеше да достигне портите...Съвсем скоро
Върнете се в началото Go down
Мелиса Сойер
~Free_Spirit~
~Free_Spirit~
Мелиса Сойер


Female
Брой мнения : 3863
Age : 31
Localisation : In the ShadowS
Registration date : 16.03.2007

Всичко..дори и омраза Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Всичко..дори и омраза   Всичко..дори и омраза Icon_minitimeЧет Юли 17, 2008 7:56 pm

- Махай се! - изкрещя й Мелиса горе от портите, но Арвен само вдигна глава и се усмихна уверено. В този момент не беше просто Арвен. Когато я беше страх се обръщаше към спомените си. Когато има на кого да подражаваш не е толкова трудно да си представиш, че си силен. Тя вдигна зелените си очи и ги впи в момичето горе
- Няма!е съм страхливка като теб!Отвори ми, Мелиса Сойер Хаус. Отвори ми, или ще срина портите ти, както направих с тези на русалките преди време.
Каза го строго, непреклонно. Когато я беше страх, прибягваше до един съвет, който винаги пазеше в себе си. Нямаше да го забрави...Никога
Върнете се в началото Go down
Мелиса Сойер
~Free_Spirit~
~Free_Spirit~
Мелиса Сойер


Female
Брой мнения : 3863
Age : 31
Localisation : In the ShadowS
Registration date : 16.03.2007

Всичко..дори и омраза Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Всичко..дори и омраза   Всичко..дори и омраза Icon_minitimeЧет Юли 17, 2008 8:23 pm

Момичето горе леко се стресна, но след миг се окопити.
- Знам кого имитираш. Но при мен не минават твоите номера.
Арвен се усмихна. Очите й просветнаха заканително.
- Бриам! - извика спокойно и вдигна ръка. Драконът само това чакаше. Изправи се в цял ръст. Беше огромен. Ревът му се разнесе на километри. После се стовари върху портата заедно с всички останали. Арвен вдигна крак и пристъпи в замъка, все едно нищо не се беше случило
- Това, в което грешиш е, че аз не говоря врели некипели
Върнете се в началото Go down
Мелиса Сойер
~Free_Spirit~
~Free_Spirit~
Мелиса Сойер


Female
Брой мнения : 3863
Age : 31
Localisation : In the ShadowS
Registration date : 16.03.2007

Всичко..дори и омраза Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Всичко..дори и омраза   Всичко..дори и омраза Icon_minitimeЧет Юли 17, 2008 10:29 pm

Мел стоеше пред нея и се мръщеше, но не можеше да стори нищо. Не можеше и това я вбесяваше.
- Спокойно Мел, дойдох да си говорим - каза тихо Арвен като я гледаше с ледените си очи. Знаеше, че трябва да продължи да се държи така ако иска да постигне нещо. Момичето пред нея не се помръдна.
- Мислиш се за нещо голямо? - изсъска след миг, докато царицата на драконите се приближаваше бавно
- Аз ли?Аз, която търпя в двореца си един наследник на черни господари. Аз, която търпя в дома си да се кроят заговори за ужасяващи неща?Аз съм никоя. Аз съм пусъкът в морето, аз съм тревата, която расте из полята. Незначителна....И все пак нещо, което би могло да бъде от полза.
Арвен вдигна глава и се намръщи.
- Защото както крилете, които затъмняват тъгата ти, режейки през бялата тъмнина, осветен от студеното слънце, имам някаква опитомена свобода - изкрещя и пристъпи напред. - При свръхестествената нощ осветена в огледалото, душата ми започва да сваля маската си.
-СПРИ!Нито дума повече! - Мел пристъпи напред и загледа ядно бившата си приятелка
- От другата страна на трошащата се стена отчаяние и надежда носят същото лице. ЗНАЕШ ГО, НАЛИ!?Знаеш ли го!?Отговори ми!Магията, която ще го събуди...Магията, която ще го накара да те убие, за бога!Искаш да го видиш сама?Искаш да видиш господаря?ИСКАШ ЛИ!?
Върнете се в началото Go down
Мелиса Сойер
~Free_Spirit~
~Free_Spirit~
Мелиса Сойер


Female
Брой мнения : 3863
Age : 31
Localisation : In the ShadowS
Registration date : 16.03.2007

Всичко..дори и омраза Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Всичко..дори и омраза   Всичко..дори и омраза Icon_minitimeПет Юли 18, 2008 10:38 am

- Млъкни!Глупачка!Казах ти, че не те бива за нищо, казах ти, че глупостта ти ще те убие! - Мел извади ятагана, който носеше от едно време насам и го кръстоса с меча на приятелката си. Помнеше, че не е достатъчно силна. Знаеше, че Арвен е способна на сила, която царицата на животните не можеше да повика в себе си. Арвен беше момичето, което беше живяло в един замък без да има нито една единствена приятелка там. Беше живяла сред войни, магьосници, ученици и придворни и винаги само момчета. Едва по-късно се бяха появили и други, но вече беше било късно. Тя не беше вече момичето, което Бром помнеше. Не беше детето с роклята. Беше момичето с бронята.
- Ти никога няма да разбереш. Ти си глупачката!Ти!Ти! - извика чернокосата отново и замахна с меча колкото сила имаше. Оръжието едва не се заби в земята, защото беше прекалено тежко за нея. Но това нямаше значение. Беше бясна на Мел и ако такъв беше начинът да говори с нея, то щеше да го последва
Върнете се в началото Go down
Мелиса Сойер
~Free_Spirit~
~Free_Spirit~
Мелиса Сойер


Female
Брой мнения : 3863
Age : 31
Localisation : In the ShadowS
Registration date : 16.03.2007

Всичко..дори и омраза Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Всичко..дори и омраза   Всичко..дори и омраза Icon_minitimeПет Юли 18, 2008 2:09 pm

- Господарке! - опита се да я спре един от стражите, но Арвен не го послуша. Замахна отново с меча и едва не я уцели. Толкова яд й беше набрала, че не можеше да се откаже от това. Не можеше и не искаше, защото трябваше веднъж за винаги тя и Мел да се разберат. Но стражите хванаха и двете, макар и да се противяха доста добре
- Господарке, царството ви е нападнато! - прошепна стража на чернокосата, което я смрази странно
- От кой?
- От Муртаг.
- КАКВО!?! - не разбра тя. Пуснаха я, но залитна от изненада, след миг се изправи.
- Прибираме се - каза с железен тон и прибра меча.
- Страх ли те е? - прошепна Мел
- С теб ще се разправям по-късно, помни ми думата - изсъска царицата и последва драконите си
Върнете се в началото Go down
Мелиса Сойер
~Free_Spirit~
~Free_Spirit~
Мелиса Сойер


Female
Брой мнения : 3863
Age : 31
Localisation : In the ShadowS
Registration date : 16.03.2007

Всичко..дори и омраза Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Всичко..дори и омраза   Всичко..дори и омраза Icon_minitimeПет Юли 25, 2008 5:08 pm

- И след всичко това да посмее да се изправи пред мен?Пред мен...Глупачка с глупачките!Момче с рокля! - тя трясна гневно чашата и се загледа в небето, все едно искаше да прониже някой дракон с поглед от разстояние.
- Някой ден тъпкано ще й го върна.
Ако се успокоеше съзнаваше, че Арвен е много по-силна от нея и като човек и като владетел. Само че в омразата си не го мислеше така. После погледът й се насочи към появяващите се портали
- Може би идва да ми се извини?
Беше виждала Лука да прави портали. Но пък...Толкова много?
Върнете се в началото Go down
katri_mei
De Legende!
katri_mei


Female
Брой мнения : 4031
Age : 34
Localisation : Навсякъде... из света на фантазията...
Registration date : 07.04.2007

Всичко..дори и омраза Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Всичко..дори и омраза   Всичко..дори и омраза Icon_minitimeСъб Юли 26, 2008 9:07 pm

Порталите увеличиха броя си многократно, а тези които излязоха от тях също не бяха малко. Орки и тролове, редуващи се с няколко по- странно изглеждащи същества с брадви и шипове по челата си.
Върнете се в началото Go down
http://ekaterinaes.blogspot.com/
Мелиса Сойер
~Free_Spirit~
~Free_Spirit~
Мелиса Сойер


Female
Брой мнения : 3863
Age : 31
Localisation : In the ShadowS
Registration date : 16.03.2007

Всичко..дори и омраза Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Всичко..дори и омраза   Всичко..дори и омраза Icon_minitimeСъб Юли 26, 2008 9:19 pm

- Орки и тролове?Ще бъдат наказани - изръмжа царицата, беше й дошло много за един ден. После от следващия прозорец, докато биеше тревога разбра защо беше помислила, че идва Арвен. Лука и Муртаг вече вдигаха оръжия, като се оглеждаха "весело"
Върнете се в началото Go down
katri_mei
De Legende!
katri_mei


Female
Брой мнения : 4031
Age : 34
Localisation : Навсякъде... из света на фантазията...
Registration date : 07.04.2007

Всичко..дори и омраза Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Всичко..дори и омраза   Всичко..дори и омраза Icon_minitimeСъб Юли 26, 2008 9:23 pm

- Красиво царство за сега.- Сянката се усмихна лукаво, хващайки меча си с две ръце. Русокосият зад нея извади от някъде тояга с метални топчета в двата края, изражението му не се измени особено, но очите му просветнаха дяволито.
Върнете се в началото Go down
http://ekaterinaes.blogspot.com/
Мелиса Сойер
~Free_Spirit~
~Free_Spirit~
Мелиса Сойер


Female
Брой мнения : 3863
Age : 31
Localisation : In the ShadowS
Registration date : 16.03.2007

Всичко..дори и омраза Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Всичко..дори и омраза   Всичко..дори и омраза Icon_minitimeСъб Юли 26, 2008 9:34 pm

- По-красиво може да стане с няколко камари козина и зъби отпред - спокойно се засмя Муртаг, докато оглеждаше оживелия като мравуняк замък
Върнете се в началото Go down
katri_mei
De Legende!
katri_mei


Female
Брой мнения : 4031
Age : 34
Localisation : Навсякъде... из света на фантазията...
Registration date : 07.04.2007

Всичко..дори и омраза Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Всичко..дори и омраза   Всичко..дори и омраза Icon_minitimeСъб Юли 26, 2008 9:41 pm

- Спокойно можеш да си осигуриш палто от някое животинче.- отвърна през смях лилавокосата, като вдигна ръка и махна на войниците да продължат с настъплението по- бързо.
Върнете се в началото Go down
http://ekaterinaes.blogspot.com/
Мелиса Сойер
~Free_Spirit~
~Free_Spirit~
Мелиса Сойер


Female
Брой мнения : 3863
Age : 31
Localisation : In the ShadowS
Registration date : 16.03.2007

Всичко..дори и омраза Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Всичко..дори и омраза   Всичко..дори и омраза Icon_minitimeСъб Юли 26, 2008 9:44 pm

- От тигърче ще ме устрои - озъби се той отново и пристъпи напред като се огледа - А може би и едно кралско наметало за покривка за масата ми
Върнете се в началото Go down
katri_mei
De Legende!
katri_mei


Female
Брой мнения : 4031
Age : 34
Localisation : Навсякъде... из света на фантазията...
Registration date : 07.04.2007

Всичко..дори и омраза Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Всичко..дори и омраза   Всичко..дори и омраза Icon_minitimeНед Юли 27, 2008 12:32 am

- Или пък одеяло.- за първи път говореха на един език, толкова време все воюваха едни срещу други, а сега той й помагаше, макар и за временно. Това я накара да се усмихне още повече, и я настърви наистина да бъде безмилостна.
Върнете се в началото Go down
http://ekaterinaes.blogspot.com/
Мелиса Сойер
~Free_Spirit~
~Free_Spirit~
Мелиса Сойер


Female
Брой мнения : 3863
Age : 31
Localisation : In the ShadowS
Registration date : 16.03.2007

Всичко..дори и омраза Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Всичко..дори и омраза   Всичко..дори и омраза Icon_minitimeНед Юли 27, 2008 10:38 am

- Защо не и за килим - усмихна се отново той и кимна на Лука. Войските вече се сформираха, поне така изглеждаше. Разрушената по-рано от Арвен стена доста устройваше орките, но не й защитниците.
- Знаех си, че има нещо гнило - изръмжа царицата, като се показа иззад порутените камъни
Върнете се в началото Go down
katri_mei
De Legende!
katri_mei


Female
Брой мнения : 4031
Age : 34
Localisation : Навсякъде... из света на фантазията...
Registration date : 07.04.2007

Всичко..дори и омраза Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Всичко..дори и омраза   Всичко..дори и омраза Icon_minitimeНед Юли 27, 2008 4:00 pm

Сянката вдигна меча си и махна напред, първите редици влязоха в атака почти мигновено, надавайки викове и крясъци с нахлуването си през срутените стени.
Върнете се в началото Go down
http://ekaterinaes.blogspot.com/
Мелиса Сойер
~Free_Spirit~
~Free_Spirit~
Мелиса Сойер


Female
Брой мнения : 3863
Age : 31
Localisation : In the ShadowS
Registration date : 16.03.2007

Всичко..дори и омраза Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Всичко..дори и омраза   Всичко..дори и омраза Icon_minitimeНед Юли 27, 2008 4:05 pm

- Супер! - озъби се Муртаг като сложи ръка над очите си, за да огледа по-добре - Отдавна не е имало такова веселие...За мен...Ако не броим битката при Минорското плато, но тогава ангелът се намеси
Върнете се в началото Go down
ПЕТЯ
Killing for Candy
ПЕТЯ


Female
Брой мнения : 2862
Age : 29
Localisation : Between the dying stars and the reborning moon
Registration date : 30.03.2007

Всичко..дори и омраза Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Всичко..дори и омраза   Всичко..дори и омраза Icon_minitimeНед Юли 27, 2008 5:56 pm

Рерианалди леко се огледа:
-Доста малко царство.-мъжът леко се засмя:-дано да има повече хора за убване...
Върнете се в началото Go down
http://sweetparadaise.blogspot.com/
katri_mei
De Legende!
katri_mei


Female
Брой мнения : 4031
Age : 34
Localisation : Навсякъде... из света на фантазията...
Registration date : 07.04.2007

Всичко..дори и омраза Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Всичко..дори и омраза   Всичко..дори и омраза Icon_minitimeПон Юли 28, 2008 12:21 am

- Хора не са много, но...- за първи път Ичоджо се беше обадил, дали обаче му беше разрешено, разбра го само от погледа на Сянката, която се усмихна още по- злокобно:- Животните са в изобилие.- довърши младежа и стисна тоягата си още по- силно.
Върнете се в началото Go down
http://ekaterinaes.blogspot.com/
Мелиса Сойер
~Free_Spirit~
~Free_Spirit~
Мелиса Сойер


Female
Брой мнения : 3863
Age : 31
Localisation : In the ShadowS
Registration date : 16.03.2007

Всичко..дори и омраза Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Всичко..дори и омраза   Всичко..дори и омраза Icon_minitimeПон Юли 28, 2008 10:42 am

- О има и малко хора по постовете на пазачи - усмихна се спокойно Муртаг - Пък и скоро ще повикат още хора от съседното царство....
Върнете се в началото Go down
ПЕТЯ
Killing for Candy
ПЕТЯ


Female
Брой мнения : 2862
Age : 29
Localisation : Between the dying stars and the reborning moon
Registration date : 30.03.2007

Всичко..дори и омраза Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Всичко..дори и омраза   Всичко..дори и омраза Icon_minitimeПон Юли 28, 2008 10:58 am

-От съседното?-засмя се Ре.-Та нали драконовото царство е във война с това?
Върнете се в началото Go down
http://sweetparadaise.blogspot.com/
Sponsored content





Всичко..дори и омраза Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Всичко..дори и омраза   Всичко..дори и омраза Icon_minitime

Върнете се в началото Go down
 
Всичко..дори и омраза
Върнете се в началото 
Страница 1 от 6Иди на страница : 1, 2, 3, 4, 5, 6  Next

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Царствата :: Животни :: Царството на животните-
Идете на: