Царствата
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Царствата

Преживей приключението!
 
SiteSite  СветовеСветове  ИндексИндекс  ЗбИжЗИЙЗбИжЗИЙ  Последни снимкиПоследни снимки  Регистрирайте сеРегистрирайте се  Вход  

 

 Новопристъпили

Go down 
АвторСъобщение
ПЕТЯ
Killing for Candy
ПЕТЯ


Female
Брой мнения : 2862
Age : 29
Localisation : Between the dying stars and the reborning moon
Registration date : 30.03.2007

Новопристъпили Empty
ПисанеЗаглавие: Новопристъпили   Новопристъпили Icon_minitimeПет Май 23, 2008 6:40 pm

"И сега накъде а?!"-Обади се гласа в главата на белокосата
-Ще видиш-каза намръщено Катирна и въздъхна-Пак съм тук...
Тя се огледа-всъщност нямаше за какво.Навсякъде имаше едно и също-пустош и тъмнина-смръзяваща тъмнина,студена,опасна...но това не безпокоеше момичето.Тя идваше с цел.Мисия която трябваше да изпълни.И тя не знаеше защо-нещо я дърпаше."Трябва да дойдеш тук...","Ела да видиш истината".Кой й говореше?Алексис?Не...беше друг.Познат?Враг?Неприятел...не е възможно.Беше някак топъл глас но пък и студен.Викаше я за да й покаже нещо.Но какво?Скоро щеше да разбере-наближаваше
Върнете се в началото Go down
http://sweetparadaise.blogspot.com/
ПЕТЯ
Killing for Candy
ПЕТЯ


Female
Брой мнения : 2862
Age : 29
Localisation : Between the dying stars and the reborning moon
Registration date : 30.03.2007

Новопристъпили Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Новопристъпили   Новопристъпили Icon_minitimeВто Май 27, 2008 5:45 pm

"А сега на...ляво"-Каза Алексис с чувство за гордост.
Катрина погледна двете пещери на голямата черна планина.Само това беше останало.Това беше самата граница към отвъдното.
-На дясно.-Помириса въздуха-да...там имаше нещо
"НЕЕЕЕ!-обади се духа-Казах на-къ-де!!!"
Чернокосата все се противеше.Знаеше правилният път но искаха и двете да сгрешат.Да се избавят от истината или от лъжата.
-Няма да ходя натам...-промърмори си Катрина и тръгна надясно-Знаеш че натам е ямата с отвлечените души!
"Отвлечени души?!Не съм ги чувала през цееелия си живот!"-заинати се Алексис
-Не разбирам какво ти е...-зачуди се Катрина-Нищо не съм казала,никого не съм довела...отиваме двете на мисия и...
"И ти трябва да я изпълниш за да можеш да си доведеш живота докрай?"-попита учитиво Алексис
Катрина само се усмихна и каза леко ядосано:
-Ако аз си отида от тук и ти си тръгваш!-Тя погледна напред към нищото-А на мен не ми се вярва да искаш тук.Затова си станала и дух...
"Ти не ме познаваш!"-Изръмжа й духа.
Двете продължиха напред към неизвестното.И двете мълчаха.Какво повече можеха да си кажат?
Върнете се в началото Go down
http://sweetparadaise.blogspot.com/
ПЕТЯ
Killing for Candy
ПЕТЯ


Female
Брой мнения : 2862
Age : 29
Localisation : Between the dying stars and the reborning moon
Registration date : 30.03.2007

Новопристъпили Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Новопристъпили   Новопристъпили Icon_minitimeЧет Май 29, 2008 7:37 pm

-Хм...-Катрина се оглеждаше все повече-Още...малко..
Пред нея имаше една огромна пропаст.
"АМИ СЕГА?!-извика ядосано Алексис в главата й-Какво ще правиш сега а глупачке??"
Катрина огледа пропастта.Измери дължината й и пак се върна от мястото на което беше преди минути.Затича се и скочи.
"К-К-КАКВО ПО ДЯВОЛИТЕ.....-духът само можеше да се вслуша в звуците и да се моли белокосата да умре-ако тя умреше и тя умираше.
Катрина се хвана за един камък точно до прапаста но от другата страна.Камакът започна да се пречупва.Преди тя да падне с него Катрина се превъртя и беше на метри вече от пропаста.Отново се огледа-намръщи се и продължи.
-Няма да ме спреш...
-Аз и не исссскам-Отговори й някъкав глас
Белокосата се усмихна лукаво-беше стигнала желаното място
-Здравей...майко
Върнете се в началото Go down
http://sweetparadaise.blogspot.com/
ПЕТЯ
Killing for Candy
ПЕТЯ


Female
Брой мнения : 2862
Age : 29
Localisation : Between the dying stars and the reborning moon
Registration date : 30.03.2007

Новопристъпили Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Новопристъпили   Новопристъпили Icon_minitimeНед Юни 01, 2008 6:52 pm

-Оу...значи помниш старата си майка?-засмя се гласа
-Да...в кошмарите си-Катрина беше станала нервна
"Глупачке!-обади се Алексис в главата й-Не усещаш ли силата й?!Тя не е обикновенна...ДА СЕ СМЕНИМ!"
-Не!!-гласът на белокосата проехтя през цялата пещера-Тя е моя плячка...ще я убия като обкновено животно...
"Бих искаха да те гледам но..."-Духът излезе-Не и днес...знам ти силите по-добре и от твоите приятели...няма да пускам цялата ти сила на яве-Тя погледна тъмнината-прекалено опастно е за мен глупачке!
-Значи духът ще се бие за теб?От врагове приятели а?!-гласът още по-силно и гръмогласно се засмя-Знаеш ли тя какво е правила?
Алексис въздъхна и седна на един камък.Тя погледна тъпо и каза:
-Да знам...и?Всеки убива!
-Но не всеки убива цялото си село...-майката започна да губи търпение
Духът се засмя и погледна тъмното петно отпред хитро
-Както казах...всечи убива...-най-сетне стана и взе меча си-Ще започваме ли?
Върнете се в началото Go down
http://sweetparadaise.blogspot.com/
ПЕТЯ
Killing for Candy
ПЕТЯ


Female
Брой мнения : 2862
Age : 29
Localisation : Between the dying stars and the reborning moon
Registration date : 30.03.2007

Новопристъпили Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Новопристъпили   Новопристъпили Icon_minitimeСря Юни 11, 2008 7:53 pm

-Щом искаш бързо да умреш-вдигна рамене майката на Катрина
Тя вдигна ръка и всичко стана по-черно от преди.Около тях двете имаше кълбо от светкавици.Алексис изруга и хвана по-здраво меча си.
-САМО ТОВА ЛИ МОЖЕШ?!-извика духа
-Чакай,чакай...-засмя се белокосата.Кълбото започна да почернява и да се слива със заобикалящия го фон.Накрая се получи черно кълбо със светкавици които се появяваха в интервал-Доволна?!
-Много-усмихна се дяволито Алексис
Опонентът й също се усмихна.Със всяка изминала секунда все по-малко се виждаше.Алексис нито я виждаше,нито можеше да чува или мерише-всичките й сетива ги нямаше в това кълбо.
-ТОВА ЛИ МОЖЕШ?!?!МРЪСНИ НОМЕРА?-духът се усмихна-Жалко че и Катрина не е като теб...майко
-Мери си прказките момиче...не знаеш на какво съм способна...
Изведнъж струя кръв обля лявото рамо на Алексис.Не виждаше майката на Катрина.Тя се заогледа...а сега къде е?
Върнете се в началото Go down
http://sweetparadaise.blogspot.com/
ПЕТЯ
Killing for Candy
ПЕТЯ


Female
Брой мнения : 2862
Age : 29
Localisation : Between the dying stars and the reborning moon
Registration date : 30.03.2007

Новопристъпили Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Новопристъпили   Новопристъпили Icon_minitimeСъб Юни 14, 2008 7:29 pm

Явно дори в тази пустош имаше какво да се гледа.Алексс все повече се затрудняваше.
-Приятно ли ти е Алексис?Или...великия убиец?!-засмя се майката на Катрина
-Не...права си!-духа също се засмя-НАИСТИНА МИ Е ПРИЯТНО НАКУЧМА...-спря да се смее и погледна тъмнината-наистина м е приятно с теб..."Жалко че не те виждам вещице...нищо...както всички казват..."-тя не довърши изречението.Усмихна се,стсна меча си и го размаха един път.Уцели Накучима право в ръката
-Значи е било истина...както всички казват...ти си "Демонът криещ се в мрака"
-Радвам се че го разбра старице...а сега трябва да првършим с всичко това-Алексис се затича на дясно и хвана нещо.Дланите й се обляха с кръв-беше хванала сабята на Накучима.
Изведнъж всичко стана светло или поне до толкова че да виждаш.
-Разбрах ти игричките...мамче-духът се усмихна жестоко-Просто трябваше да хвана нещо твое...нали?
Майката на Катрина въздъхна
-Е миличка преминаваш първия изпит а сега...-Накучима се изпари пред Алексис се появи нещо чудовищно...кой беше това?
-Изззненаданааа?-гласът звучеше познат-Запознай се отново с мен и...любимият ми любимец-Егандий
"Нейния дракон и тя...са едно?!Интересно..."-Алексис се подготви за атака
"Чакай...-обади се студено Катрина-Казах и преди тя е моя!!Или..."
-Хубаво глупачке-духа въздъхна-И без това вече се уморявам...
На мястото на Алексис стоеше Катрина.Сега беше истинската битка
Върнете се в началото Go down
http://sweetparadaise.blogspot.com/
ПЕТЯ
Killing for Candy
ПЕТЯ


Female
Брой мнения : 2862
Age : 29
Localisation : Between the dying stars and the reborning moon
Registration date : 30.03.2007

Новопристъпили Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Новопристъпили   Новопристъпили Icon_minitimeСря Юни 18, 2008 8:01 pm

-Къде беше миличка тоолкова се притесних-каза разтревожено Накучима
-НЕ СЕ ПРАВИ НА ЗАГРИЖЕНА!-извика й Катрина.Около нея имаше бяла светлна преплетена с черно.Тази сила осветяваше всичко-КАЖИ МИ...КАКВО СИ НАПРАВИЛА!
-За какво говориш?-жената излезе от тъмното.Виждаше се как тялото й бавно започва да прилича на дракон.
Егандий...това беше името на другаря й.Зъл синьо-зелен дракон със жълти очи.Подхождаха си.
-Ти не можеш да бъде ей така тук...-Катрина вече се беше успокоила.Тя пристъпи към майка си.-Знам кого проклинаш за смърта си...но...-белокосата се усмихна дяволито-не аз те сложих тук...а Сянката
Чудовището пред нея скръцна със зъби.
-Не й споменавай името...ТЯ МЕ ЗАТВОРИ ТУК!А можех да бъда в онова разрушено село...с баща ти...
-Да,да каква драма-каза Катрина и се заигра с меча си-А сега ми кажи наистина...ще убиеш ли Сянката?
От някъде дойде странен шепот.
-Да,да знам...знам...знам...гладни сте от толкова чакане-Накучима погледна нагоре.Там я чакаше някъкав мъж с вериги и окървавено лице-Не е време да се води тази битка мила...-Жълтите й изкрящи очи погледнаха Катрина-Но ще ти кажа една тайна
Катрина започна да реже нещо
-Кажи ми най-вече...до кога ще ми губиш времето?!
Жената-дракон отсреща й се засмя
-Колко сме кисели днес...не съм те виждала такава от...откакто ме уби предполагам-Накучима отиде бавно до Катрина.Погали я и й каза-Искам...да направиш нещо за мен...чу какво ти казвам-не трябва да сме врагове-тя погледна тревожно приближаващия се мъж-имам шпионин...там...в царството на вещицата.Сянката е моят единствен враг...който ти трябва да убиеш.Убий я за мен-намери го...потърси шпионина и...-Накучима започна да се изпарява-Ще ти простя ако някой друг ден пак се позбием!
Върнете се в началото Go down
http://sweetparadaise.blogspot.com/
Sponsored content





Новопристъпили Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Новопристъпили   Новопристъпили Icon_minitime

Върнете се в началото Go down
 
Новопристъпили
Върнете се в началото 
Страница 1 от 1

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Царствата :: Чуждите земи :: Царството на мъртвите-
Идете на: