Царствата
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Царствата

Преживей приключението!
 
SiteSite  СветовеСветове  ИндексИндекс  ЗбИжЗИЙЗбИжЗИЙ  Последни снимкиПоследни снимки  Регистрирайте сеРегистрирайте се  Вход  

 

 Тронната зала

Go down 
3 posters
Иди на страница : 1, 2  Next
АвторСъобщение
Warrior_king
The Spirit



Male
Брой мнения : 1105
Registration date : 11.03.2007

Тронната зала Empty
ПисанеЗаглавие: Тронната зала   Тронната зала Icon_minitimeСря Мар 28, 2007 6:47 pm

В тази зала има два трона-На Арвен и на Ерагон.
Върнете се в началото Go down
Мелиса Сойер
~Free_Spirit~
~Free_Spirit~
Мелиса Сойер


Female
Брой мнения : 3863
Age : 31
Localisation : In the ShadowS
Registration date : 16.03.2007

Тронната зала Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Тронната зала   Тронната зала Icon_minitimeСря Мар 28, 2007 7:51 pm

Беше следобед около три часа - най - топлото време през деня.В голямата зала нямаше почти никой.Само няколко слуги и съветници и една замислена царица на своя трон.Арвен мислеше за своята приятелка - царицата на животните.Тя идваше насам и Арвен трябваше да я посрещне.Нямаше свободни стаи и май щеше да я настанява в някоя от селските къщи.Вратата на залата се отвори и вътре влезе Ерагон.
- Ерагон елда - погледна го тя и се усмихна замислено - Добър ден!
Върнете се в началото Go down
Warrior_king
The Spirit



Male
Брой мнения : 1105
Registration date : 11.03.2007

Тронната зала Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Тронната зала   Тронната зала Icon_minitimeСря Мар 28, 2007 7:54 pm

Здарвей Арвен-каза Ерагон.Разбрах че чакаш Царицата на животните. И нямаш свободни стаи. Аз знам какво ще напарвим. Тогава пръстена на Ерагон светна и той каза:
-Вече имаш още една стая.-направих магия която да удвои някоя стая.
Ти днес как си? Разбрах че вчера си се наранила. Вярно ли е това?
Върнете се в началото Go down
Мелиса Сойер
~Free_Spirit~
~Free_Spirit~
Мелиса Сойер


Female
Брой мнения : 3863
Age : 31
Localisation : In the ShadowS
Registration date : 16.03.2007

Тронната зала Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Тронната зала   Тронната зала Icon_minitimeСря Мар 28, 2007 8:12 pm

- Драскотина, която тъпите прислужници взеха за рана която не може да се излекува - каза уморено Арвен.Днес и беше особено скучно и нямаше никакви идеи за днес.Искаше й се да отиде на онази тайна поляна, която само тя знаеше или пък да се разходи из улиците на пазара и да разгледа чудните неща там.Само че съветниците й не й даваха, а пък и в момента пазарът беше закрит замалко заради топлия ден...
Върнете се в началото Go down
Warrior_king
The Spirit



Male
Брой мнения : 1105
Registration date : 11.03.2007

Тронната зала Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Тронната зала   Тронната зала Icon_minitimeСря Мар 28, 2007 8:44 pm

При Ерагон дойдоха някъде към 15 слуги. След като сършиха те си тръгнаха. Тогава Ерагон каза:
- Арвен, току що слугите ми съобщиха,че трябва да отида до двора на това царство,защото царят на " Царството на елфите" ме чака там с своя дракон. Ще го прибера и ще му дам стая. Ако нямаш нещо против.
Тогава Ерагон викна отново слугите и им каза:
-Слуги,пригответе една стая за царя на елфите, но по-бързо.
Върнете се в началото Go down
Мелиса Сойер
~Free_Spirit~
~Free_Spirit~
Мелиса Сойер


Female
Брой мнения : 3863
Age : 31
Localisation : In the ShadowS
Registration date : 16.03.2007

Тронната зала Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Тронната зала   Тронната зала Icon_minitimeСря Мар 28, 2007 8:49 pm

Слугите се завтекоха нанякъде, Ерагон излезе и Арвен пак остана сама.Тя извика Бриам - дракона си.Той беше единствената й утеха, когато беше сама.Качи се на гърба му и двамата полетяха над царството си.Денят беше красив.Обиколиха над тридесет пъти града и най - накрая се върнаха изморени отново в двореца.Там седнаха на гладкия и чист под и си заговориха тихо и спокойно
Върнете се в началото Go down
Дели

Дели


Брой мнения : 11
Registration date : 16.03.2007

Тронната зала Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Тронната зала   Тронната зала Icon_minitimeПет Мар 30, 2007 8:00 pm

В залата светна светкавица. Бойно облечена фея се появи от нищото и се поклони.
-Изпратихте ми пратенници. Дойох колкото е възможно по-бързо. Войските ми ще пристигнат след около седмица. Тръгват след два дни. Броят им е около 600 милярда.Достатъчно ли са?-каза катлин задъхано и кацна като зачака отговор.
Върнете се в началото Go down
Warrior_king
The Spirit



Male
Брой мнения : 1105
Registration date : 11.03.2007

Тронната зала Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Тронната зала   Тронната зала Icon_minitimeПет Мар 30, 2007 8:09 pm

-В този момент се появи един дракон,който се превърна в Ерагон и каза:
ІНапълно достатъчно са. Битката започва някъде към 4.03.07г. Ако някой ни атакува ще го убем. Знам от сигурен источник че те няма да атакуват преди 4.03.07г.
Върнете се в началото Go down
Дели

Дели


Брой мнения : 11
Registration date : 16.03.2007

Тронната зала Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Тронната зала   Тронната зала Icon_minitimeПет Мар 30, 2007 8:12 pm

Феята се поклони и изрече заклинантието за Уирд. След малко тя изчезна и не остана дори следа от нея.
Върнете се в началото Go down
Мелиса Сойер
~Free_Spirit~
~Free_Spirit~
Мелиса Сойер


Female
Брой мнения : 3863
Age : 31
Localisation : In the ShadowS
Registration date : 16.03.2007

Тронната зала Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Тронната зала   Тронната зала Icon_minitimeСъб Апр 07, 2007 2:13 pm

Драконите се бяха оттеглили от войната за малко.Щом там бяха пясъчните хора от тях нямаше нужда сега.Всички дракони си почиваха излекувани от царицата в Тронната зала, а самата Арвен седеше на престола си и пиеше чаша вода.Сега никой не можеше да познае, че това някога е била красива царица.Цялата беше оплескана в кръв и кал, косата й беше разрошена, а синьото й наметало беше разкъсано.Все пак шлемът на едната облегалка на трона и мечът в скута й подсказваха, че това е добър войн.Вратата на залата се отвори
Върнете се в началото Go down
Warrior_king
The Spirit



Male
Брой мнения : 1105
Registration date : 11.03.2007

Тронната зала Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Тронната зала   Тронната зала Icon_minitimeСъб Апр 07, 2007 2:15 pm

-Арвен,колко само те търсех? Къде беше? Видя ли Пясъчните хора?
Върнете се в началото Go down
Мелиса Сойер
~Free_Spirit~
~Free_Spirit~
Мелиса Сойер


Female
Брой мнения : 3863
Age : 31
Localisation : In the ShadowS
Registration date : 16.03.2007

Тронната зала Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Тронната зала   Тронната зала Icon_minitimeСъб Апр 07, 2007 2:18 pm

- Ерагон финиарел - усмихна се леко царицата като допи чашата си. - Защо си ме търсил.Знаеш, че винаги съм била при своите дракони.Те са на бойното поле, значи и аз съм някъде там.Да видях Пясъчните хора и затова се оттеглихме.Щом те са там ние не сме нужни
- Така е - младият дракон водач се включи като се протегна - Те се водят много по - силни от нас.Оставихме ги да се бият, защото те обичат войнити...или поне това знае нашият народ за тях.
- Всъщност аз ги накарах да се отдръпнем.Не ми се тръгваше, но трябваше да се погрижим за ранените и да си починем - прекъсна дракона Арвен - За какво си ме търсил Ерагон финиарел?
Върнете се в началото Go down
Warrior_king
The Spirit



Male
Брой мнения : 1105
Registration date : 11.03.2007

Тронната зала Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Тронната зала   Тронната зала Icon_minitimeСъб Апр 07, 2007 2:20 pm

Ами исках да ти кажа,че видях Кадехар,как убива един черен дракон. Какво ще парвим? Той го уби с черния си нож.
Върнете се в началото Go down
Мелиса Сойер
~Free_Spirit~
~Free_Spirit~
Мелиса Сойер


Female
Брой мнения : 3863
Age : 31
Localisation : In the ShadowS
Registration date : 16.03.2007

Тронната зала Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Тронната зала   Тронната зала Icon_minitimeСъб Апр 07, 2007 2:24 pm

- Ако ни кажеш къде е трупа му ще го съживим - обади се отново младият дракон
- Да Винр Алфакин е прав.Кажи къде е трупа му и ние ще го върнем сред живите.
- Знаем по - могъщи заклинания от Сянката.Той не може да ги научи, защото те се предават само и единствено от баща на следващия цар или царица - продължи дракона чието име беше Винр Алфакин
Върнете се в началото Go down
Warrior_king
The Spirit



Male
Брой мнения : 1105
Registration date : 11.03.2007

Тронната зала Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Тронната зала   Тронната зала Icon_minitimeСъб Апр 07, 2007 2:26 pm

няма труп. Сянката уби дракона и се всели в него. Какво ще правим?
Върнете се в началото Go down
Мелиса Сойер
~Free_Spirit~
~Free_Spirit~
Мелиса Сойер


Female
Брой мнения : 3863
Age : 31
Localisation : In the ShadowS
Registration date : 16.03.2007

Тронната зала Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Тронната зала   Тронната зала Icon_minitimeСъб Апр 07, 2007 2:32 pm

Драконите избухнаха в смях.Арвен също прихна и едва не изпусна чашата си
- Значи дракона беше черен? - попита тя като се овладя леко
- Да
- Имал ли е червена кърпа на врата си?
- Да
Царицата отново прихна и този път вече изпусна чашата, която падна и се счупи, но никой не забеляза това
- Какъв глупак....Избрал е дракон който не е от нашето царство.Тези дракони са диви.Не мислят, не говорят....А и този е пред умиране.Ако успее да го управлява няма да може да влезе тук в двореца.Тук се крият всички дракони от моя свят.Дивите дракони се страхуват от замъка и инстиктивно той ще тръгне към планините Беор...Ама че глупак.Но дори и да влезе ние ще му покажем какво можем, нали Винр Алфакин?
- Да царице.Един дракон не е заплаха за нас та дори и в него да е скрит магьосник.Ние усещаме такива дракони, а ако се всели в някой от нашите пак ще го усетим
Върнете се в началото Go down
Warrior_king
The Spirit



Male
Брой мнения : 1105
Registration date : 11.03.2007

Тронната зала Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Тронната зала   Тронната зала Icon_minitimeСъб Апр 07, 2007 2:34 pm

В този момент един слуга влезна в залата и каза:
-Царице,един черен дракон с червена кърпа иска да влезне в замъка. Казва че е от нашите. Какво да правим?
Върнете се в началото Go down
Мелиса Сойер
~Free_Spirit~
~Free_Spirit~
Мелиса Сойер


Female
Брой мнения : 3863
Age : 31
Localisation : In the ShadowS
Registration date : 16.03.2007

Тронната зала Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Тронната зала   Тронната зала Icon_minitimeСъб Апр 07, 2007 2:37 pm

- Явно е много голям глупак.Винр Алфакин, Бриам и всички осстанали в тази зала.Да го посрещнем ли както подобава?
Всички нададоха оглушителен вой и излетяха към прозорците.Останаха там напълно скрити.Царицата се настани удобно.Очите й просветнаха.Хльодр отново беше заел позиция.
- Нека влезе - гласът все още беше на Арвен, но скоро щеше да се промени.
Върнете се в началото Go down
Warrior_king
The Spirit



Male
Брой мнения : 1105
Registration date : 11.03.2007

Тронната зала Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Тронната зала   Тронната зала Icon_minitimeСъб Апр 07, 2007 2:39 pm

В този момент дракона влезе и Ерагон му каза:
-Здравей друже,как си?
В този оммент вратата се затвори и Бриам,Арвен,Ерагон и още няколко дракона го хванаха и го заведоха в едно много тъмно помещение. Тогава един слуга каза:
-Царице,какво да парвим с него?
Върнете се в началото Go down
Мелиса Сойер
~Free_Spirit~
~Free_Spirit~
Мелиса Сойер


Female
Брой мнения : 3863
Age : 31
Localisation : In the ShadowS
Registration date : 16.03.2007

Тронната зала Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Тронната зала   Тронната зала Icon_minitimeСъб Апр 07, 2007 2:43 pm

- Оставете го там.Хльодр! - очите й просветнаха.Тя вдигна ръце и направи на килията силна и стара магия.Никой дори и затворника не можеше да я пробие, защото развалянето й можеше да направи само царицата, макар и да не знаеше точно как.Драконите излетяха към войната
- Ерагон и аз тръгвам.Късмет тук...Ще ти трябва.Обградили са замъка от всички страни.Аз отивам на бойното поле
Върнете се в началото Go down
Мелиса Сойер
~Free_Spirit~
~Free_Spirit~
Мелиса Сойер


Female
Брой мнения : 3863
Age : 31
Localisation : In the ShadowS
Registration date : 16.03.2007

Тронната зала Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Тронната зала   Тронната зала Icon_minitimeСъб Апр 07, 2007 3:36 pm

Драконите се завръщаха в замъка си следвани от животните и минимоите.Останалите бяха все още на бойното поле.Имаха много ранени и трябваше да се погрижат за тях.Арвен седеше върху Бриам замислено.Драконите й не бяха пострадали, защото нейните стратегии им бяха помогнали.Имаше ранени да, но другите народи бяха по - пострадали от тях.Тя трябваше да им помогне.Пред палата я посрещна Бром
- Квета, моето момиче - той се усмихваше леко и това вдъхваше кураж в неговата ученичка
- Бром ебритил.Радвам се да ви видя отново
- Аз също Арвен свит - кона
- Не, ебритил.Все още не съм достатъчно мъдра за това обръщение
Бром се усмихна отново
- Ти доказа мъдростта си в битка и пред мен и Хльодр.Заслужаваш да се обръщат към теб така.
Всички влязоха в двореца, но никой не свали бронята си или остави оръжията си.Знаеха, че Сянката ще дойде отново и то много много скоро.
Върнете се в началото Go down
Warrior_king
The Spirit



Male
Брой мнения : 1105
Registration date : 11.03.2007

Тронната зала Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Тронната зала   Тронната зала Icon_minitimeСъб Апр 07, 2007 3:47 pm

В този момент Ерагон каза:
-Къде са минимоите? И Пясъчните хора?
Върнете се в началото Go down
Мелиса Сойер
~Free_Spirit~
~Free_Spirit~
Мелиса Сойер


Female
Брой мнения : 3863
Age : 31
Localisation : In the ShadowS
Registration date : 16.03.2007

Тронната зала Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Тронната зала   Тронната зала Icon_minitimeСъб Апр 07, 2007 3:54 pm

- Минимоите са с нас.Никога не сме поддържали връзки с Пясъчните хора затова незнаем къде са Ерагон финиарел - отговори му Винр Алфакин и тръгна след царицата си.Минимоите се возеха на гърба му и помахаха на Ерагон докато отминаваха.Следваха животните.Целите окървавени те не бяха загубили своята веселост.Царицата им пееше весела песен и всички след нея я следваха с радост.Мел беше счупила и лъка на Арвен, но знаеше, че това не е голям проблем.Имаше милиони рани по тялото си, но като че ли не ги забелязваше.Животните й също не изглеждаха по - добре, но пък бързо се оправяха.
- Пясъчните хора ви чакат на полето на битката - каза му Мел и отмина напред
Върнете се в началото Go down
Warrior_king
The Spirit



Male
Брой мнения : 1105
Registration date : 11.03.2007

Тронната зала Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Тронната зала   Тронната зала Icon_minitimeСъб Апр 07, 2007 4:29 pm

-Добре-отвърна му Ерагон-аз отивам при минимоите.
Ерагон тръгна към минимоите-най-добрите му приятели-като елфите и другите животни. Драконите също,но явно не го пиремаха толкова,колкото го приемаха другите. Тронната зала 217284
Върнете се в началото Go down
Мелиса Сойер
~Free_Spirit~
~Free_Spirit~
Мелиса Сойер


Female
Брой мнения : 3863
Age : 31
Localisation : In the ShadowS
Registration date : 16.03.2007

Тронната зала Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Тронната зала   Тронната зала Icon_minitimeНед Апр 08, 2007 9:04 am

(продължение от замъкът на слугите)

Двамата приятели пристигнаха почти едновременно в Тронната зала.Всички се бяха събудили и закусваха вече.
- Къде бяхте цяла нощ? – попита ги разтревоженият Бром – Търсех ви навсякъде
- Съжалявам Бром ебритил.Трябваше да те предупредя.
Двамата се засмяха леко на нещо и всички седнаха на закуска.
Върнете се в началото Go down
Sponsored content





Тронната зала Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Тронната зала   Тронната зала Icon_minitime

Върнете се в началото Go down
 
Тронната зала
Върнете се в началото 
Страница 1 от 2Иди на страница : 1, 2  Next
 Similar topics
-

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Царствата :: Дракони :: Царството на Ездачите-
Идете на: