Царствата
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Царствата

Преживей приключението!
 
SiteSite  СветовеСветове  ИндексИндекс  ЗбИжЗИЙЗбИжЗИЙ  Последни снимкиПоследни снимки  Регистрирайте сеРегистрирайте се  Вход  

 

 Мрачната гора

Go down 
2 posters
Иди на страница : 1, 2, 3 ... 16 ... 32  Next
АвторСъобщение
Мелиса Сойер
~Free_Spirit~
~Free_Spirit~
Мелиса Сойер


Female
Брой мнения : 3863
Age : 31
Localisation : In the ShadowS
Registration date : 16.03.2007

Мрачната гора Empty
ПисанеЗаглавие: Мрачната гора   Мрачната гора Icon_minitimeЧет Юли 26, 2007 12:53 pm

- Супер място - възкликна Роуз която вече седеше на една поляна."Супер" не беше много точно определение, но на елф като нея и брат й това беше същински рай в сравнение с онова място, където бяха прекарали детството си
Върнете се в началото Go down
Warrior_king
The Spirit



Male
Брой мнения : 1105
Registration date : 11.03.2007

Мрачната гора Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Мрачната гора   Мрачната гора Icon_minitimeЧет Юли 26, 2007 12:55 pm

-Да,това ми е любимото място. Тук живеят почти всички дракономишки. Тези дракономишки за много интересни същества. Елате сега.
В този момент се бяха появили Уин,Ерагон и Макс. Всички тръгнаха към една пещера.
-Тук можете да видите едно есемйство веланози. Искате ли?-попита Уил.
Върнете се в началото Go down
Мелиса Сойер
~Free_Spirit~
~Free_Spirit~
Мелиса Сойер


Female
Брой мнения : 3863
Age : 31
Localisation : In the ShadowS
Registration date : 16.03.2007

Мрачната гора Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Мрачната гора   Мрачната гора Icon_minitimeЧет Юли 26, 2007 12:56 pm

- Според брат ми са достатъчно да гледаме само две всеки ден..Аз ще добавя, че искам да видя нещо друго - Енрике май отново се беше заинатил и не говореше с никой с изключение на сестра си
Върнете се в началото Go down
Warrior_king
The Spirit



Male
Брой мнения : 1105
Registration date : 11.03.2007

Мрачната гора Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Мрачната гора   Мрачната гора Icon_minitimeЧет Юли 26, 2007 12:58 pm

Какво по точно? Имаме всякъкви същества.
Върнете се в началото Go down
Мелиса Сойер
~Free_Spirit~
~Free_Spirit~
Мелиса Сойер


Female
Брой мнения : 3863
Age : 31
Localisation : In the ShadowS
Registration date : 16.03.2007

Мрачната гора Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Мрачната гора   Мрачната гора Icon_minitimeЧет Юли 26, 2007 12:59 pm

- Той казва, че няма значение..Ама да е нещо ново..И пита дали езерото случайно е чисто или гъмжи..Ще предам неговите думи "гъмжи ли от зъбати грамадни риби с крака?"
Върнете се в началото Go down
Warrior_king
The Spirit



Male
Брой мнения : 1105
Registration date : 11.03.2007

Мрачната гора Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Мрачната гора   Мрачната гора Icon_minitimeЧет Юли 26, 2007 1:05 pm

-Имаме и такива същества-елате да ги видите.
Върнете се в началото Go down
Мелиса Сойер
~Free_Spirit~
~Free_Spirit~
Мелиса Сойер


Female
Брой мнения : 3863
Age : 31
Localisation : In the ShadowS
Registration date : 16.03.2007

Мрачната гора Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Мрачната гора   Мрачната гора Icon_minitimeЧет Юли 26, 2007 1:08 pm

Роуз се засмя
- Надеждите ти пропаднаха, Ен..Хайде идвай - той последва сестра си към някакво езеро, накъдето Уил им беше посочила
Върнете се в началото Go down
Warrior_king
The Spirit



Male
Брой мнения : 1105
Registration date : 11.03.2007

Мрачната гора Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Мрачната гора   Мрачната гора Icon_minitimeЧет Юли 26, 2007 1:11 pm

-Ето го. Вижте тези същества. Те са много интересни.
Върнете се в началото Go down
Мелиса Сойер
~Free_Spirit~
~Free_Spirit~
Мелиса Сойер


Female
Брой мнения : 3863
Age : 31
Localisation : In the ShadowS
Registration date : 16.03.2007

Мрачната гора Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Мрачната гора   Мрачната гора Icon_minitimeЧет Юли 26, 2007 1:12 pm

Роуз и Енрике погледнаха в езерото.Беше доста мътно, но все пак острите им очи различиха разни странни плаващи същества.Едното бързо заплува нагоре и ги опръска от главата до петите.
- Разхлаждащо - отбеляза Роуз след кратко мълчание.
Върнете се в началото Go down
Warrior_king
The Spirit



Male
Брой мнения : 1105
Registration date : 11.03.2007

Мрачната гора Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Мрачната гора   Мрачната гора Icon_minitimeЧет Юли 26, 2007 1:14 pm

-Добре,сега ги оставете,че те не обичат много компания.

----------------------------------------
По това време Ерагон и Уин се целуваха,но явно Енрике ги видя.
Върнете се в началото Go down
Мелиса Сойер
~Free_Spirit~
~Free_Spirit~
Мелиса Сойер


Female
Брой мнения : 3863
Age : 31
Localisation : In the ShadowS
Registration date : 16.03.2007

Мрачната гора Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Мрачната гора   Мрачната гора Icon_minitimeЧет Юли 26, 2007 1:18 pm

Това му направи впечатление, но не ги погледна отново.По обичаите на селото си, считаше се за невъзпитано да гледаш влюбени..Ама чакай и с него се беше случило нещо подобно..
"Да не ти пука, Ен" обади се Роуз в главата му като че ли прочела мислите му "Вече сме далеч от там..Ела на слънце да изсъхнеш"
Той го направи, макар и да беше все още замислен, явно нещо го тревожеше.Роуз го погледна, повдигна рамене и се завъртя, за да изсъхне по добре
Върнете се в началото Go down
Warrior_king
The Spirit



Male
Брой мнения : 1105
Registration date : 11.03.2007

Мрачната гора Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Мрачната гора   Мрачната гора Icon_minitimeЧет Юли 26, 2007 1:20 pm

Уил погледна как Енрике се доближава до нея.
Върнете се в началото Go down
Мелиса Сойер
~Free_Spirit~
~Free_Spirit~
Мелиса Сойер


Female
Брой мнения : 3863
Age : 31
Localisation : In the ShadowS
Registration date : 16.03.2007

Мрачната гора Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Мрачната гора   Мрачната гора Icon_minitimeЧет Юли 26, 2007 1:26 pm

Подмина я замислено, както направи и с Норт който го попита какво му е.Отново стигна до езерото и се загледа в него.Никога в живота му той не беше мислил така.Какво му ставаше?Все едно срещата с Муртаг, онзи Муртаг от историите, го беше направила друг човек.Той беше усетил присъствието на Муртаг в себе си и беше чул нещо много важно.Беше се опитал да възрази, но онези думи бяха мъдри..Неусетно как беше влязъл в езерото и чак сега чу виковете зад себе си.Съществата лазеха по него.Не можеше да ги убие - само с магия.Уил, Норт и Роуз бяха доближили за да му помогнат.Роуз знаеше, че той няма да използва магия
"Един ден, Енрике Минилкън..Един ден ще разбереш нещо много важно.Послушай ме: не се прави на някой, който не си.Покажи себе си"
Речта на Муртаг завършваше така.Енрике затвори очи "Покажи себе си"..Очите му проблеснаха, езерото светна, всички бяха отблъснати назад.Енрике го нямаше
Върнете се в началото Go down
Warrior_king
The Spirit



Male
Брой мнения : 1105
Registration date : 11.03.2007

Мрачната гора Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Мрачната гора   Мрачната гора Icon_minitimeЧет Юли 26, 2007 1:40 pm

Тогава Уин разбра,че е използвал магиите си. тя знаеше как да върне Енрике,но не можеше да напарави толкова силна магия. Такава магия можеше да напарви само един човек-Уил. Уин помоли Уил да направи тази магия и Уил каза:
-Добре.
Тя се средоточи иизрече думите:
-Кетнахора де Енрике.
Тогава Енрике се появи.
Върнете се в началото Go down
Мелиса Сойер
~Free_Spirit~
~Free_Spirit~
Мелиса Сойер


Female
Брой мнения : 3863
Age : 31
Localisation : In the ShadowS
Registration date : 16.03.2007

Мрачната гора Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Мрачната гора   Мрачната гора Icon_minitimeЧет Юли 26, 2007 1:53 pm

Върна се..и изчезна
- Странно държание - замисли се сестра му. - Ще го потърся.
"Не е нужно" странен глас проехтя из мълчанието
- Кой си?
"Познат"
- Муртаг?
"Нещо такова....Съветът ми към Уил е - да се обърне"
Гласът заглъхна.Всички погледнаха към Уил, която седеше д едни храсти и не беше сигурна дали да последва съвета.Чу че има някой или нещо зад нея.Каза и на другите мислено и се приготви за нападение.Нещо обаче накара другите да изпопадат.Беше силна магия..Просветнаха червени очи в мрака и дори пейзажът стана червен.После изведнъж всичко отново стана нормално.
- Това било хубаво..Червеното - от храстите не излезе нищо опасно..В момента.Беше Енрике, изглеждаше невероятно странно.До него притича един веланок - неговия и едно вълконещо.Съюз на толкова могъщи същества, пречупили границата на магията му даваше сила..Която той не използваше.Той се приближи до Уил.
- Здравей отново.Мисля, че опитваше да ме съживиш..Със странно заклинание. - той замълча.Няколко минути стоя в тишина като гледаше надолу.После внезапно се приближи до Уил и я целуна отново
Върнете се в началото Go down
Warrior_king
The Spirit



Male
Брой мнения : 1105
Registration date : 11.03.2007

Мрачната гора Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Мрачната гора   Мрачната гора Icon_minitimeЧет Юли 26, 2007 1:57 pm

-Какво пък беше това-запита учудено Уил?

..................................................
През това време Ерагон и Уин се отдалечиха и тръгнаха към техният замък.
Върнете се в началото Go down
Мелиса Сойер
~Free_Spirit~
~Free_Spirit~
Мелиса Сойер


Female
Брой мнения : 3863
Age : 31
Localisation : In the ShadowS
Registration date : 16.03.2007

Мрачната гора Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Мрачната гора   Мрачната гора Icon_minitimeЧет Юли 26, 2007 2:00 pm

- Кое по точно..От всички глупости, които направих днес.. - Енрике даде знак на вълконещото и веланока да събудят сестра му, която разбира се говореше вместо него.Двете животни кимнаха и тръгнаха към нея.На ръката на Енрике проблясна черната татуировка, приличаща на вълча глава - знакът на вълконещото и по надолу отпечатъкът от зъбите на веланока.Имаше място и за Гедвей игнасия..Макар че на Енрике му стигаха само две същества
Върнете се в началото Go down
Warrior_king
The Spirit



Male
Брой мнения : 1105
Registration date : 11.03.2007

Мрачната гора Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Мрачната гора   Мрачната гора Icon_minitimeЧет Юли 26, 2007 2:04 pm

Тогава Уил разбра,че Енрике трябва да разбере нещо. Тя го заваде в един ъгъл и каза:
-От много години вълконещата и веланозите са в спор. Ти създаде техният съюз. Преди години,една майка носеше две деца-тя ги занесе на майка ми и на баща ми. Това бяхте вие с Роуз. Аз бях малка и неразумна и много си падах по теб-незнам защо. Тогава аз реших,да ти дам сила,която ти дори не можеш да си помислиш. Тази сила е силата на веланозите и на вълконещата. такава сила имат само царете и цариците на Дракониз. За да прикрия твоята сила,аз направих заклинание,което да прикрие твоята сила до момента когато навършиш избраните от мен години. Ти ги навърши. Роуз също има такава сила,но още не съм я отворила. Когато я отворя,вие двамата ще бъдете всеедно част от царете и цариците на Дракиниз. Тогаве моята история. Вие ще имате сила,която със всеки изминат ден ще се увеличава-като мен самата,но по едно време ще спра тази сила и ще си останете със тази сила,която до мемнта на спирането сте имали.
Върнете се в началото Go down
Мелиса Сойер
~Free_Spirit~
~Free_Spirit~
Мелиса Сойер


Female
Брой мнения : 3863
Age : 31
Localisation : In the ShadowS
Registration date : 16.03.2007

Мрачната гора Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Мрачната гора   Мрачната гора Icon_minitimeЧет Юли 26, 2007 2:11 pm

- Което ще е безполезно.Вече не научихте ли, че ние не използваме магия..Рядко, почти никога.За какво ще ни е, когато не я ползваме, какви цар и царица ще сме?Хубаво, направил съм съюз..Но не съм сигурен, че на мен е предназначено аз да го укрепя..В бъдещето образите са неясни..Един елф без магия е нищо, но един елф с много магия е пагубно..Когато не знае как да използва нещо могъщо..Когато се плаши от магията
Върнете се в началото Go down
Warrior_king
The Spirit



Male
Брой мнения : 1105
Registration date : 11.03.2007

Мрачната гора Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Мрачната гора   Мрачната гора Icon_minitimeЧет Юли 26, 2007 2:14 pm

-Ти имаш магия,но щом не искаш да я използваш,не я използвай. А за вълконещата и веланозите,ти не скрепяваш съюза,а ти ставаш част от него. Този съюз стана,согато ти ме целуна-каза Уил.
Върнете се в началото Go down
Мелиса Сойер
~Free_Spirit~
~Free_Spirit~
Мелиса Сойер


Female
Брой мнения : 3863
Age : 31
Localisation : In the ShadowS
Registration date : 16.03.2007

Мрачната гора Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Мрачната гора   Мрачната гора Icon_minitimeЧет Юли 26, 2007 2:17 pm

- Което значи че съм направил грешка така ли?Цар без магия няма..Има къде къде по могъщи, които не са царе..Погледни Муртаг и връзката му тайнствените същества..Има сила, но не е цар..Е все едно, не ме бива по разговорите.Валария, Линкс спрете - те послушаха и спряха да ближат Роуз.Енрике я изправи и я сложи внимателно върху Линокс, вълконещото. - Исках да кажа, че просто не ме бива за нищо.Аз съм глупак и страхливец, не някой, който заслужава добро бъдеще
Върнете се в началото Go down
Warrior_king
The Spirit



Male
Брой мнения : 1105
Registration date : 11.03.2007

Мрачната гора Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Мрачната гора   Мрачната гора Icon_minitimeЧет Юли 26, 2007 4:18 pm

-Друг път,всеки човек заслужава добро бъдеще-каза Уил. Ти най-много. Ти не си страхливец,а за магията-погледни царят на хората. той няма магии-не може да прави,а ти можеш но не искаш. Тогава Уил свърна и в една колонка се наредиха всичките вълконеща в тази гора и всичките веланози-включително и тези на Енрике.
-Да си цар не значи да можеш да правиш магии,а просто трябва да си мил към совя народ.
Тогава Макс,който беше останал при групичката каза:
-Това,че вие с Уил сте гаджета значи ли че ще станеш цар на Дракиниз?
Върнете се в началото Go down
Мелиса Сойер
~Free_Spirit~
~Free_Spirit~
Мелиса Сойер


Female
Брой мнения : 3863
Age : 31
Localisation : In the ShadowS
Registration date : 16.03.2007

Мрачната гора Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Мрачната гора   Мрачната гора Icon_minitimeЧет Юли 26, 2007 5:53 pm

- Което пак означава, че аз не мога да бъза цар.Погледни ме - не говоря с никого и никой не ме харесва.Бъдещето ми е да се пречкам във всяко начинание на сестра ми.Не заслужавам нищо добро.И, Макс..Едва ли някога ще пожелая да стана някакво Величество..Ние сме само гаджета, не сме женени
Върнете се в началото Go down
Warrior_king
The Spirit



Male
Брой мнения : 1105
Registration date : 11.03.2007

Мрачната гора Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Мрачната гора   Мрачната гора Icon_minitimeЧет Юли 26, 2007 9:30 pm

-А да-само гаджета.-каза Макс. Но ти щом си гадже с Уил също ще имаш задължения.
-Така си е-каза Уил,но разбира се че хората те обичат. Питай някой. Всички те обичат-включително и аз.
Тогава Уил му намигна.
Върнете се в началото Go down
Мелиса Сойер
~Free_Spirit~
~Free_Spirit~
Мелиса Сойер


Female
Брой мнения : 3863
Age : 31
Localisation : In the ShadowS
Registration date : 16.03.2007

Мрачната гора Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Мрачната гора   Мрачната гора Icon_minitimeЧет Юли 26, 2007 9:34 pm

- Нямам задължения, защото в това царство съм никой.Просто един нахален елф, дошъл да досажда на царицата.Тук хората имам чувството, че обичат всички..Но в другите царства, ако ида да питам, по – добре е да се самоубия
Върнете се в началото Go down
Sponsored content





Мрачната гора Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Мрачната гора   Мрачната гора Icon_minitime

Върнете се в началото Go down
 
Мрачната гора
Върнете се в началото 
Страница 1 от 32Иди на страница : 1, 2, 3 ... 16 ... 32  Next
 Similar topics
-

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Царствата :: Крилатите :: Царство на крилатите-
Идете на: